Medewerkers

Vacature

Afdeling:
Adviseur Schadeverzekering Particulier, Zorgverzekering

Bert van Huissteden

Afdeling:
Directie, Adviseur Pensioen, Schadeverzekering Particulier, Zorgverzekering
E-mailadres
huissteden@debaronie.nl

Rob van de Sande

Afdeling:
Directie, Adviseur Hypothecair Krediet, Consumptief Krediet, Schadeverzekering Particulier, Zorgverzekering
E-mailadres
sande@debaronie.nl

Jean Pierre Maessen

Afdeling:
Adviseur Schadeverzekering Zakelijk, Inkomen, Zorgverzekering
E-mailadres
maessen@debaronie.nl

Patrick Heijblom

Afdeling:
Adviseur Schadeverzekering Zakelijk, Inkomen, Zorgverzekering
E-mailadres
heijblom@debaronie.nl

Inge van Gurp

Afdeling:
Adviseur Schadeverzekering Zakelijk, Inkomen, Zorgverzekering
E-mailadres
gurp@debaronie.nl

Jeske Vermeer

Afdeling:
Adviseur Schadeverzekering Zakelijk, Inkomen, Zorgverzekering
E-mailadres
vermeer@debaronie.nl

Isabelle Abbenhuis

Afdeling:
Adviseur Vermogen, Schadeverzekering Particulier, Zorgverzekering
E-mailadres
abbenhuis@debaronie.nl

Ella Donkersloot

Afdeling:
Adviseur Schadeverzekering Particulier, Zorgverzekering
E-mailadres
donkersloot@debaronie.nl

Peter Eversdijk

Afdeling:
Adviseur Hypothecair Krediet, Consumptief Krediet, Schadeverzekering Particulier, Zorgverzekering
E-mailadres
eversdijk@debaronie.nl

Steven van den Berg

Afdeling:
Adviseur Hypothecair Krediet, Consumptief Krediet
E-mailadres
berg@debaronie.nl

Judith van Es

Afdeling:
Financiën
E-mailadres
es@debaronie.nl